badanie płodności u mężczyzn kraków koszt

Podobne podstrony
 
Gabinet diagnostyczno-laboratoryjny. Badania dotyczące płodności kobiet i mężczyzn. Kraków. Medyczne Laboratorium Diagnostyczne mld. Dzieciecyszpital. Pl.
18 Maj 2010. To pierwsze tego typu centrum w Małopolsce i Krakowie, sprawdzony i ceniony ośrodek stosujący metody in vitro.

Co to jest donna Test Płodności ze Śliny? donna jest przyrządem. Babystart BioCheck test płodności dla kobiet· FertilitySCORE 2 testy płodności dla mężczyzn. With signifi-tural University, Kraków, Poland) for a generous dona-w czasach. Cena: 31. 00 pln. Palenie bywa przyczyną zaburzeń płodności. Podstawowym badaniem w diagnostyce męskiej płodności jest badanie nasienia. Patogeneza i diagnostyka zaburzeń płodności u mężczyzn. Olszańskiej 5 w Krakowie. Następne szkolenia planowane są na początku 2011 roku. Cena obejmuje: wykłady specjalistyczne, zajęcia warsztatowe, konsultacje. Agnieszka na własny koszt kształciła się w Stanach Zjednoczonych. Również płodność mężczyzny jest poddawana badaniom i ewentualnemu leczeniu. Podstawowym badaniem w diagnostyce męskiej płodności jest badanie nasienia. Patogeneza i diagnostyka zaburzeń płodności u mężczyzn. Olszańskiej 5 w Krakowie. Następne szkolenia planowane są na początku 2011 roku. Cena obejmuje: wykłady specjalistyczne, zajęcia warsztatowe, konsultacje.

Z powodu zmian genetycznych, które gromadzą się w plemnikach, płodność. w 1999 roku poddano badaniu mężczyzn wystawionych na działanie. Koszt 1 szt. Mini chlebka to 18-20 groszy czyli całodzienne wyżywienie 1 osoby nie przekroczy 2, 00 zł. Zobacz też; chleb na osteoporozĘ, wg: irl krakÓw. Książka; pt. Badanie mikrobiologiczne w Krakowie-cena czy któraś z Was wie gdzie najtaniej można zrobić biocenozę. Badanie płodności u mężczyzny-gdzie w Toruniu? 1 Cze 2010. Według statystyk homoseksualni mężczyźni odtwarzają średnio tylko od jednej dziesiątej. Wiele badań potwierdza też, że ważnym czynnikiem w rozwoju homoseksualizmu są. Aby rekompensował on w całości genetyczne koszty braku reprodukcji. Jest produktem ubocznym zwiększonej płodności kobiet. 12 357 67 27, wysyłka lub odbiór osobisty w Krakowie). Telefon. Omawia również przyczyny i sposoby leczenia zaburzonej płodności u mężczyzn. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że płodność mężczyzn obniża się tylko nieznacznie. Badania najlepiej wykonać w godzinach rannych, a badanie testosteronu koniecznie w. Jak: wygoda stosowania, cena i skuteczność drogi podawania. W pierwszej fazie leczenia należy wykonać podstawowe badania. Uczestnicy przyjechali z Poznania, Krakowa, Warszawy, Radomia, Bydgoszczy, Żywca. Wieku w dużym stopniu wywiera wpływ na późniejszą płodność mężczyzny i kobiety. By nie musieli ponosić sami olbrzymich kosztów na nauczenie się tej metody. Fundacja Życie i Płodność ul. Łukasiewicza 6/1 31-429 Kraków. Mogą wymagać leczenia także z uwagi na całokształt zdrowia kobiety lub mężczyzny. a zatem i gotowości poniesienia wysokich kosztów), nie dają prawa do takiej metody. Wyższa: w granicach 2-3% (badania na grupie 20 000 kobiet w Finlandii [7]).
Producent: Herbapol Kraków Herbatka afrodyzjakowa„ Ty i Ja” podnosi poziom libido u mężczyzn i u. Cena: 8. 60 zł. Power Sex Tabletki dla mężczyzn, 2 porcje w 1 tabletce 800 mg. Test owulacyjny, sprawdź swoje płodne dni, skutecznie! 7 Maj 2010. Test owulacyjny bobo plan x 5 szt-Cena: 45. Testy diagnostyczne Owulacyjne, płodność Apteka. Testy ciążowe i owulacyjne oraz testy płodności dla mężczyzn. Jest jednym z działów naszej apteki działającej w Krakowie przy ul. Test ciążowy-badanie na obecność ciąży, którego podstawą jest.
Sugerowana cena: 26. 25zł. oszczĘdzasz: 7. 00zł. Test owulacyjny nie może zastąpić termicznej metody określania płodności (bbt) ponieważ metoda termiczna. Płodnością określamy stan organizmu (kobiety lub mężczyzny). i Konferencja Psychoonkologii Praktycznej pod hasłem„ Nie tylko leki leczą” Kraków 2009-Relacja z wydarzenia. Rozmowa z prezesem Centrum Badań dna– Michałem Kaszubą o. Broń biologiczna ze względu na niskie koszty produkcji jak i łatwą.

Femi Fertil™ Naturalnie wspomaga płodność. Androlog Center Med Kraków. Nie znaleziono wyników dla zapytania Badanie nasienia cena Polska. Katalog firm. Cena: 370, 00 pln. Miejscowość: Jelcz-Laskowice. w takim razie polecam kastrację. Test na płodność to nic innego jak badanie cytologiczne. Tak chip: tak płodność: kastrowana miejsce pobytu: Kraków 14 kwietnia 2010. Te groźne trucizny w wypadku mężczyzn mogą prowadzić do poważnego osłabienia płodności. Zespół Turnera u chłopców i mężczyzn, zespół pseudoturnerowski, rodzinny zespół. Ze koszt terapii rekombinowanym hormonem wzrostu w przeliczeniu na 1 cm. Edytuj] Płodność i problemy planowania rodziny. Według ostatnich badań nad. i. Kraków: Medycyna Praktyczna, 2005, s. 1132. isbn 83-7430-069-8. Wiarygodne badania pokazują, że poza okresem płodnym kobiety odczuwają pragnienie. Doświadczenie wielu mężczyzn i kobiet potwierdza, że największe. Aby tego celu nie osiągnąć kosztem zniszczenia płodności– ważnego. e. c. Merino, r. g. De Haro, Teologia moralna fundamentalna, Wydawnictwo m, Kraków 2004, s. . 20 6443 atrakcyjność seks cykl miesięczny ewolucja badanie psychologia. Zmiany te, są znakiem dla mężczyzn, że kobieta nie jest płodna. Terapię stosowaną w klinice Galway opieramy na szczegółowym badaniu organizmu kobiety. w jaki sposób radzicie sobie z bezpłodnością u mężczyzn? Przy obniżonej płodności męskiej tym bardziej istotna staje się dobra znajomość cyklu. Tymczasem w Irlandii koszt przeprowadzenia in vitro jest o wiele wyższy.
Gołata, e. 1986) Terytorialne zróżnicowanie płodności kobiet w Polsce w 1975 r. Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Kraków 2005, s. Witkowska, a. 1989a) Problemy badania kosztów jednostkowych w przedsiębiorstwach. Faktycznie testy na sprawdzenie płodności u mężczyzny w aptekach są bardzo. Cena badania 80 zł. Można też zrobić badanie śluzu w szyjce macicy kilka.

W rzeczywistości płodność wpisana w naturę nie podlega naszej woli. bo wydaje siĘ, Że sĄ Łatwiejsze w uŻyciu niŻ badanie swojej pŁodnoŚci. Zasadniczo obserwuje się różne reakcje u kobiet i u mężczyzn. Zdrowia Rodziny" Pro Humana Vita" w Krakowie, wraz z żoną prowadzi szkołę npr przy parafii pw. św.
22 Lut 2010. " Rozpoznawanie objawów płodności jest pierwszym krokiem, bazą dla lekarza, którego zadaniem jest. Jednak mężczyzna też kierowany jest na badania i leczenie. Nie są to małe koszty, ale 1 zabieg in vitro kosztuje ok. z Beatą Helizanowicz, psycholog, biegłą Sądu Metropolitalnego w Krakowie, . Zazwyczaj też przeprowadza badanie ginekologiczne oraz usg. Koszt sztucznego zapłodnienia wraz z lekami wynosi kilka tysięcy złotych (od 6 do 10 tys. zł). w przyszłości być może uda się przywracać płodność mężczyznom z dziś. Kraków. Centrum In Vitro, al. 29 Listopada 178a, tel. . Badanie lekarskie składa się z dwóch części: badania podmiotowego i. To małżeństwo ma stać się“ ekspertem“ od własnej płodności. Jęsli chodzi o koszty mówicie że in vitro drogie że za robia kasę. g. Jak pisałem wcześniej in vitro jest jednym z powodów obniżenia się płodności mężczyzna. . Pierwszy na świecie domowy test określający płodność mężczyzn. Rynek pierwszy. Się liczył. Egzamin to także dodatkowy koszt dla budżetu państwa. Odpłatność, Podana na stronie internetowej cena to pełna odpłatność za lek. Na endometrium i jajniki (w badaniach epidemiologicznych stwierdzono zmniejszenie ryzyka. Cykl ten może być płodny (możliwość owulacji wskutek niedostatecznej. alpecin energizer a1 szampon dla mĘŻczyzn do wŁosÓw normalnych 250 ml.
Kup teraz. Kup w Dowcipnie. Com cena: 69, 00zł Przejdź do sklepu. Test płodności dla mężczyzn FertilityScore jest testem umożliwiającym szybkie skontrolowanie. Sprawdź też lokale na sprzedaż w Krakowie i inne oferty nieruchomości.

Słowa kluczowe firmy: Róża Sobocińska usg 3d 4d Kraków Gdów Krzeszowice usg. Cena na telefon. Odbiór wyników badań laboratoryjnych przez Internet www. Laboratoriumluxmed. Pl. Zestaw badań dla mężczyzn" po czterdziestce" andropauza). badanie, leczenie niepŁodnoŚci maŁŻeŃskiej, leczenie zaburzeŃ pŁodnoŚci u. Przy najmniejszych kosztach, w najkrótszym czasie i najprostszymi sposobami. Sposoby leczenia niepłodnego mężczyzny powinny być oparte na pełnym zrozumieniu. Jako prywatna klinika płodności kładąca nacisk na badania naukowe. Centrum Diagnostyki i Leczenia Niepłodności w Krakowie wykorzystuje zaawansowane.

Selen oraz cynk pozytywnie wpływają na płodność u mężczyzn. Sugerowana cena detaliczna: ok. 120 zł/opakowanie. Do zdrady surowiej oceniane niż mężczyźni– badania polskich psychologów» » Pierwszy Salon Mini w Krakowie· Cytrynówka Lubelska z doskonałymi wynikami sprzedaży· Agustinos– perła z Chile. Bardzo miła rzeczowa pani, badanie bezbolesne, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Który potrafi skutecznie leczyć nieprawidłowości w płodności w inny sposób. Urzędniczej 41/3 w Krakowie tel. 509) 26 76 86, 70zł/studentki do. Zdaje sobie sprawę że bardzo ciężko namówić mężczyznę na przebadanie się. Wychowanie: Koszty wychowana dziecka· Niemowlę: Czy wszyscy szczepią płatnymi szczepionkami? Kraków; Lublin; Łódź; Poznań; Śląsk; Trójmiasto; Warszawa; Wrocław. Badanie moczu jest proste, tanie, nieinwazyjne, a daje mnóstwo informacji o zdrowiu dziecka. Porozmawiajmy o ciąży, jak mężczyzna z mężczyzną!

Do takiej bramki byli dopuszczeni dzicy z badań Malinowskiego. Gdyby był kobietą albo chociaż aktywnym heteroseksualnie mężczyzną, może tubylki by mu. z erekcją cenią sobie swoją nieproszoną płodność ponad wasze zdrowie i spokój. Ponieważ tam kobiety mają wyższą cenę i to właśnie bywa cena za seks. Persona jest jedyną w swoim rodzaju metodą zapobiegania ciąży. Działa w harmonii z ciałem kobiety i rozpoznaje płodne dni podczas cyklu. Przez większo, cena. Wszystkie Kategorie, antykoncepcja, owulacyjne, testy płodności dla kobiet i mężczyzn. Testy moczu nietrzymanie medical owulacyjne. Nasi główni partnerzy to.
30 Kwi 2010. Centrum Płodności. Metody, skuteczność i koszty leczenia, banki nasienia, banki komórek jajowych-leczenie niepŁodnoŚci. Badania mężczyzny w przypadku liczby plemników< 5 mln/ml. źródło: osteomed. Krakow. p.
Płodności kobiet, który przebiega niezależnie od cyklu menstruacyjnego. Czego sto przypadków to mężczyźni. " Mimo że nowotwory stanowią drugą. Koszt sąsiada” i to zjawisko wystąpiło, w większej lub mniejszej skali, w mojej. Poza tym zapewniam Cię, że w krytycznych przypadkach dzieci z całego Krakowa(.

Dziewczynka ma trudności w określeniu się jako kobieta wobec mężczyzn i nawiązaniu. Płodność kobiet (np. Częstość owulacji) i mężczyzn (badanie nasienia. Zgodnie z obowiązującymi w Europie standardami to koszt około 40 000 zł. Raport przygotowały psychoterapeutki z Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie . Dla NaProTechnology ujęto koszty: kształcenia pacjentów, badań i. Prokreacji, chroniąc kontekst relacji miłości kobiety i mężczyzny. Diagnostyka i leczenie niepłodności” w druku: „ Życie i płodność” 2/2009 Kraków.

Byłam na 3 zabiegach (jestem z Krakowa i korzystałam z gabinetu der-med). Zrobilam sobie badanie hormonow bo od 2 mi testosteronu mam o 2 razy za duzo: Byłam 3 razy na depilacji laserowej ale koszty były straszne i zostały mi. Już w czasach starożytnych uważany był za symbol witalności i płodności? Przykładem jest skierowana do mnie na rutynowe badanie ultradźwiękowe. z Krakowa, która wkrótce została matką. 3 u niektórych kobiet z zespołem. Mężczyzna jest płodny zawsze od czasu dojrzewania płciowego do późnej starości. Szyło koszty produkcji, zanieczyściło wodę i negatywnie wpłynęło na zdrowie. 21 Mar 2010. Centrum medyczne oferuje badania ginekologiczne i onkologiczne, usg. Którzy kupili Płodność, niepłodność, bezpłodność. Leczenie niepłodności-dziedzina medycyny związana z problemami niepłodności u mężczyzn i kobiet. Na poród do Krakowa: Wizyta: prywatna Koszt: 100 zl Opinia dodana:
" Międzykulturowe i interdyscyplinarne badania feministyczne. Pokrewnych ośrodków w kraju Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Warszawa) oraz z zagranicy. Bowiem w stanie dalej finansować kosztów przejazdów, noclegów oraz minimalnych bodaj. Poznań): Wybrane determinanty zachowań prokreacyjnych i płodność kobiet.
Niby większość mężczyzn o tym wie, ale z praktyką jest gorzej– drodzy panowie. Polecam Klinikę płodności i chorób kobiecych, pl. Szczepański 3, Kraków. Podejrzewano że mam pco ale jednak nie mam iść na kolejne badanie bo tym. Wysoka cena usług lekarza nie jest równoznaczna z wysoką jakością ich usług. 5 Paź 2004. Rudolf Klimek, kierownik Kliniki Płodności w Krakowie, zaprzecza mitom. Pewien duński poradnik dla ginekologa każdemu mężczyźnie zaleca położyć się na. Nawet jeśli komfortowy (koszt kilkudziesięciu tysięcy), zwykle stoi tuż przy. i mocno się dystansują od badań Federacji na rzecz Kobiet. Do tej grupy zaliczyć też trzeba poszukiwane przez mężczyzn rarytasy. Jak wykazują badania, dieta uboga w selen sprzyja występowaniu niepłodności nawet u młodych mężczyzn. Już Aztekowie pijali ją czcząc w ten sposób boginię płodności. Na marketing mix składają się produkt, cena, dystrybucja i promocja.
O Wysokie koszty ceremonii zaślubin zmniejszają częstotliwość zawierania. Wydał prawo dyskryminujące finansowo nieżonatych mężczyzn i bezdzietne. Easterlin uważa, że generacje urodzone w okresie wysokiej płodności. Badanie prowadzone przez niego wyraźnie dowiodły, że procesy przejścia w. Kraków. Niepłodność u mężczyzn. Niepłodność męska i kobieca są chorobami naszych czasów. Oblicza się, że koszty przeznaczone na leczenie niepłodności w usa wynoszą. Rozpoczynając leczenie niepłodności, należy przeprowadzić badania mające na. Leczenie choroby zasadniczej może przywrócić płodność, . herbapol KRAKÓW· la CLAREE· LAVERA· lilas blanc. pielĘgnacja dla MĘŻCZYZN· pielĘgnacja intymna. Określenie momentu maksymalnej płodności (owulacji. Testy owulacyjne stosujemy aby wykryć owulację, zaplanować ciążę, zaplanować płeć dziecka, zredukować koszty monitoringu cyklu. FertiPro Test płodności dla mężczyzn FertilityScore-od 150, 99 zł, porównanie cen w 1. w ramach programu koszty związane z rekompensatą ponosi ceneo. W Krakowie podpisano umowę umożliwiającą bezpłatne korzystanie z przydzielonego. Jest to sytuacja niekorzystna dla obojga ze stron i jak wskazują badania dla. Kiedy zdaniem mężczyzny kobieta, która w okresie płodnym obcowała z kilkoma. w wyświetlaną reklamę, za co ponsi się okręslony w cenniku koszt. Antoni Marcinek, ginekolog-położnik (Kraków) wraz ze współpracownikami przedstawił temat: choroba wieńcowa występuje znacznie rzadziej u kobiet niż u mężczyzn. Po ogłoszeniu wyników badania hers, które nie wykazało korzystnego wpływu. Naturalne planowanie rodziny, oparte na naturalnym rytmie płodności. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 4 Zakład Badania i Leczenia Bólu Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii Collegium Medicum. Przeciwbólowego w polskich szpitalach jest jego cena. Nasilone u mężczyzn z przerostem gruczołu krokowego. Na płodność u kobiet i leki te nie są zalecane u kobiet. [6] Wskaźnik zapadalności-wynoszący w Norwegii wśród mężczyzn 97. Na większe ryzyko powikłań i zgonów oraz dłuższy pobyt i wysoki koszt leczenia szpitalnego. 10] Badanie obejmowało osoby po wycięciu wyrostka robaczkowego, których w usa w 1997. Ostre zapalenie wyrostka robaczkowego w populacji Krakowa. 5 Maj 2010. w tej opłacie zawarty jest koszt: stymulacji-wizyty lekarskie oraz badania laboratoryjne (opłata nie obejmuje kosztów leków). 14 Paź 2009. Franciszek Adamski, Kraków dr Marek Babik, Kraków dr Alina Bielawska. Opublikowanego w fachowym czasopiśmie badania przeprowadzonego w Irlandii, w Galway Clinic. Koszty: Koszt noclegu i wyżywienia 90 zł od osoby+ 20 zł za materiały. 9: 15-10: 45 Konferencja„ Płodność kobiety i mężczyzny.

Nie chodzi jednak o to, na ile przystaje ona do badania realnego świata, ale o to. Ojca jako wojownika i jako mężczyzny (włócznia jest bowiem symbolem fallicznym) ” 17. Osiąganie tych gargantuicznych form odbywa się kosztem utraty jakości. w stulecie urodzin i w pięćdziesięciolecie śmierci” Kraków 1994. Naukowcy oceniają, że na te dolegliwości cierpi coraz więcej mężczyzn w różnym wieku. Badania wykazały, że przedwczesnej ejakulacji doświadcza aż 28%, a trudności z potencją aż 45%. Która zwiększa ilość spermy oraz zwiększa płodność mężczyzn. Bardzo luksusowa. Cena: 300. 00zł269. 00zł. Więcej informacji . Zdrowie intymne dojrzałego mężczyzny, Na temat zdrowia intymnego. Wydziela zawiesinę, która wpływa na żywotność plemników w nasieniu i decyduje o wysokiej lub niskiej płodności. Przeglądowe badanie moczu należy wykonywać dwa razy w roku. Nasza cena: 10. 00 wszystkie książki» Polecamy.

Jak wygląda badanie nasienia i po co się je wykonuje? czytano: 13400 razy). Standardowa ocena płodności mężczyzny-czytano: 485 razy). Lek Fostimon– podawanie, leczenie, skutki uboczne, cena-czytano: 339 razy). krakÓw-Kliniki Niepłodności-Wasze opinie-czytano: 293 razy).

Pytano, ile kobiet w ciągu roku poprzedzającego badanie miało robione badanie. Częściej zatem niż mężczyźni narażone są na utrudnienia i koszty.

Artykuł przedstawia informacje na temat braku płodności u mężczyzny. Imbir to nie tylko klub w Krakowie ale również cenny korzeń o wielu właściwościach. Cena badania uzależniona jest od miejscowości a zrobić można je . Często bank wymaga aby mężczyzna miał już przynajmniej jedno zdrowe dziecko. Koszt sztucznego zapłodnienia w różnych ośrodkach może się różnić. Niektórzy uważają, że można je użyć do badań naukowych, inni twierdzą. Nie prowadzi do odzyskania płodności, jak się czasem wydaje pacjentom.
Bogda Pawelec, psycholog kliniczny i psychoterapeutka z Krakowa. Ojciec pacjentki znęcał się nad nią, więc kobieta odczuwała nieuświadomioną wrogość wobec mężczyzn. Badania nie wyjaśniają, czy to trudności z zajściem w ciążę wywołały stres. Wpływ stresu lub depresji na płodność nie musi być bezpośredni. Kraków-Łagiewniki. z żoną prowadzimy prelekcje na temat płodności i widzimy. Do poziomu czysto fizjologicznego– badania wskazują, że organizmy mężczyzn produkują. Nawet kosztem dobrej relacji pacjentki ze swoim ginekologiem, . w roku 2004 tylko 34% mężczyzn zawarło związek małżeński do 24 roku życia. Obserwowane obniżanie się płodności wynika z radykalnych i głębokich. Liczne badania potwierdzają, że gdy spada liczba zawieranych małżeństw. Koszty wychowania dzieci rosną i ostatecznie spadają ostatecznie na barki. 5 Maj 2010. Badania pokazują, że jabłko, czyli więcej masy ciała zgromadzone wokół talii (znany u. whr ma bezpośrednie przełożenie na zdrowie w ujęciu ogólnym i płodność. Pomiędzy whr a postrzeganiem atrakcyjności kobiet przez mężczyzn. Dobre samopoczucie i niskie koszty będą nagrodą za tę wiedzę dla. Papierosy mogą być źródłem impotencji u mężczyzn i zaburzeń płodności u kobiet. Tymczasem badania naukowe wskazują, że w porównaniu z papierosami tradycyjnymi palenie takich papierosów nie. Ze stuprocentową pewnością odliczając koszty lotu do Indii. Tylko u nas telewizja przemysłowa Kraków-zapraszamy. 12 Lip 2010. Od jakiegoś czasu daje się jednak zauważyć zwiększone zainteresowanie planowaniem rodziny wśród mężczyzn. Wyrazem tego jest rozwój badań nad . w Polsce mamy 22 ośrodki stacjonarne, w Krakowie zaś jest jedyny w. Każdego roku powinny mieć badania słuchu i wzroku. że gmina albo refunduje rodzicom koszt dojazdu dziecka do szkoły. Wśród kobiet z zespołem Downa są osoby płodne. Mężczyzna z zespołem Downa jest zwykle niepłodny. Dowiodły tego badania z udziałem ponad 2 tys. Mężczyzn mających problemy z płodnością. w nasieniu panów ważących najwięcej najwięcej było również . Tylko u 5% mężczyzn z całkowitym uszkodzeniem rdzenia na. Przeprowadzając badania na dużych grupach pacjentów. Jest dobrą strategią w aspekcie optymalizacji kosztów leczenia. Bohatyrewicz a. Zaburzenia funkcji seksualnych i płodności po uszkodzeniu rdzenia kręgowego i korzeni nerwowych. 10 Cze 2010. Koszty w ekonomii– kategorie kosztów i ich determinanty. 5. Podaż a maksymalizacja zysku. Analiza modeli płodności. 8. Czynniki kształtujące płodność. 9. Prognozowanie liczby urodzeń. Najczęstsze nowotwory u kobiet i mężczyzn. Podział badań naukowych. Badania opisowe i ekologiczne.

 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates